Skip to main content

Ministru prezidente Brisēlē tikās ar latviešu bērniem

Piektdien, 16.janvārī, Ministru prezidente Laimdota Straujuma Briselē apmeklēja Eiropas skolu, kurā mācās 3000 bērnu, tajā skaitā 109 latviešu bērni. Tiekoties ar skolas vadību, Laimdota Straujuma pateicās skolai par iespēju bērniem mācīties arī latviešu valodu un literatūru, lai paturētu saikni ar latviešu kultūru un identitāti.

Skolas vadības pārstāvji augstu vērtēja latviešu bērnu centību, interesi par mācīšanos un labo uzvedību. Iztaujājot bērnus par mācībām un dzīvi Briselē, skolēni Ministru prezidentei stāstīja par to, ka ļoti novērtē atvērto un iecietīgo attieksmi starp skolotājiem un skolēniem, kā arī starp dažādu nacionalitāšu bērniem, savukārt, Latvijas skolās dziļāk pievēršoties dažādas informācijas apgūšanai.

Vecāko klašu skolēni vēlējās zināt L.Straujumas skatījumu uz Latvijas prezidentūras svarīgāko mērķu sasniegšanu, aktuālajām Eiropas Savienības un Krievijas attiecībām, Austrumu partnerības jautājumu, kā arī to, kā kļūt par premjerministru. Jaunāko klašu bērni dāvāja savus zīmējumus un dziedāja latviešu dziesmas.

Plašāka informācija:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālrunis: +371 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu