Skip to main content

Ministru prezidente tikās ar organizāciju BUSSINESSEUROPE

Piektdien, 16.janvārī, Ministru prezidente Laimdota Straujuma Briselē tikās ar vienu no lielākajiem Eiropas sociālajiem partneriem – organizāciju BUSSINESSEUROPE, kurā sastāv arī Latvijas Darba devēju konfederācija.

Tikšanās laikā puses iedziļinājās Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritāšu apspriešanai. Kopumā vērtējot Latvijas izvirzītās prioritātes, BUSSINESSEUROPE prezidente Emma Marcegaglia tās novērtēja atzinīgi. “Gan konkurētspējīga Eiropa, gan digitāla Eiropa, gan Eiropas lomas stiprināšana pasaulē ir visi tie jautājumi, kas mūs kā darba devējus un biznesa pasauli ļoti interesē,” E. Marcegaglia sarunā atzīmēja.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma sacīja, ka šo ambiciozo prioritāšu īstenošanā ļoti svarīgs ir aktīvs politiķu un diplomātu dialogs ar sociālajiem partneriem. Lai to tālāk uzturētu, viņa izteica ielūgumu BUSSINESSEUROPE piedalīties Konkurētspējas un izaugsmes augsta līmeņa darba grupas sarunās š.g. 11.februārī, neformālajā konkurētspējas ministru sanāksmē Rīgā š.g. 26.-27.martā un starptautiskajā konferencē “Inovatīvas uzņēmējdarbības nedēļas” ietvaros Rīgā š.g.15.-17.jūnijā.

Papildus informācija šeit.

 

Plašāka informācija:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālrunis: +371 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu