Skip to main content

Ministru prezidente: mēs esam par modernu Eiropu

FOTO no tikšanās

Ceturtdien, 11.decembrī, Ministru prezidente Laimdota Straujuma pēc tikšanās ar Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja vietnieku Andrusu Ansipu uzsvēra – Latvija Eiropas Savienības prezidentūru sagaida ar apņemšanos kā vienu no prioritātēm strauji virzīt uz priekšu vienoto digitālo tirgu Eiropā.

„Mēs esam par modernu Eiropu, mēs esam par modernu ekonomiku, un inovatīvi digitāli risinājumi ir būtiska šādas ekonomikas sastāvdaļa,” sacīja L.Straujuma.

A.Ansips augstu novērtēja Latvijas gatavību ES Prezidentūrai, atzīmējot, ka Latvijas Ministru kabineta vizīte Briselē pirms nedēļas ir bijusi ļoti pārliecinoša un viņu iepriecina ambiciozie Latvijas mērķi. EK viceprezidents par pasaules mēroga notikumu nodēvēja Rīgā 2015.gada jūnijā gaidāmo Digitālo asambleju, kas pulcēs svarīgākos spēlētājus digitālajā jomā un kam būs pievērsta ne tikai Eiropas, bet visas pasaules uzmanība.

Abas puses detalizētāk pārrunāja svarīgākos uzdevumus, kas veicami, lai Eiropas Savienības valstu dienaskārtībā digitālajā jomā visās dzīves nozarēs būtu lielāka koordinētība un savstarpēja datu savietojamība.

Papildus informācija:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālrunis: +371 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu