Skip to main content

Futbola laukumu nomas maksa ir jāsamazina

Rīgas domes Vienotības frakcijas deputāte Baiba Brigmane ir iesniegusi priekšlikumu Izglītības, kultūras un sporta komitejā piešķirt atlaidi 75% apmērā skolas vecuma bērnu komandām par futbola laukumu nomu pie mācību iestādēm, saglabājot maksu par laukumu izmantošanu kāda tā bija līdz 2013. gada martam.

Deputāte ir saņēmusi vairāk nekā simts bērnu vecāku un treneru parakstītas vēstules, kurās izteikts aicinājums samazināt pašreizējo maksu par futbola laukumu pie Rīgas skolām izmantošanu bērnu un jauniešu nodarbībām. Vēstuļu autori uzsver, ka vairākiem audzēkņu vecākiem maksa par laukuma nomu ir pārāk liela, un viņu bērni ir bijuši spiesti pamest nodarbības.

Rīgas domes Labklājības departamenta veiktais pētījums liecina, ka vismaz trešdaļa Rīgas skolu jauniešu lieto vai ir pamēģinājuši atkarību izraisošās vielas. Vienotības deputāti uzskata, ka būtiski ir palīdzēt ģimenēm ar bērniem, lai vecāki saņemtu finansiālu atbalstu lietderīga bērnu brīvā laika organizēšanā un mazinātu risku nokļūt atkarību izraisošo vielu ietekmē.
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde notiks 11.decembrī plkst. 11:00.

Papildus informācija:
Nils Josts
RD VIENOTĪBAS frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67105864

 

Dalies ar ziņu