Skip to main content

Ministru prezidente tiksies ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē atbalstītājiem

Otrdien, 20.janvārī, plkst. 12.00, Ministru prezidente Laimdota Straujuma tiksies ar Latvijas prezidentūras ES Padomē atbalstītājiem, lai pateiktos par to ieguldījumu Latvijas prezidentūras nodrošināšanā.

Latvijas prezidentūras lielākie ziedotāji ir SIA „Inchcape MB Auto”, SIA „Air Baltic Corporation”, SIA „Microsoft Latvia”, SIA „Latvijas Mobilais Telefons”, kā arī VAS „Latvijas dzelzceļš” un SIA „LDz Cargo”. Būtisku devumu prezidentūras IT infrastruktūras nodrošināšanā devusi arī SIA „Samsung Electronics Baltics”.

Prezidentūras ēdināšanas pakalpojumu jomā atbalstu sniedz SIA „Latvijas piens”, SIA „Rīgas piensaimnieks”, AS „Rīgas Dzirnavnieks”, SIA „Rāmkalni Norceco” un KS „Baltijas dārzeņi”. Dzērienus prezidentūras viesiem nodrošina SIA „Venden”, AS „Aldaris”, SIA „Melnā kafija”, Latvijas vīnkopju un vīndaru biedrība, kā arī Ungārijas Ārlietu un tirdzniecības ministrija.

Atbalstu kultūrvēsturisko ekskursiju nodrošināšanā Latvijas prezidentūras delegātiem piedāvā SIA „Alphanet”. Savukārt par prezidentūras informatīvajiem atbalstītāji kļuvusi SIA „Latvijas ceļveži” ar izdevumu „Riga in Your pocket”.

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā no 2015.gada 1.janvāra līdz 30.jūnijam Latvijā norisināsies ap 200 dažāda līmeņa un satura pasākumu – neformālās ES ministru padomes, ekspertu darba grupas, konferences, semināri un citi pasākumi. Plānots, ka prezidentūras laikā plānotos pasākumus apmeklēs 25 tūkstoši viesu, tai skaitā vismaz 700 ārvalstu žurnālistu. Plašāka informācija par ziedojumiem un dāvinājumiem prezidentūrai.

Tikšanās ar Latvijas prezidentūras atbalstītājiem notiks plkst.12.00 Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē, 3.stāvā (Rīgā, Brīvības bulvārī 36).

Mediju iespējas: foto/video, mediju dalība pasākuma laikā. Žurnālisti, kuriem nav Ministru kabineta mediju akreditācijas karšu, aicināti iepriekš pieteikties, zvanot 20604166 vai sūtot e-pastu uz [email protected].

 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Lapinska
Prezidentūras komunikācijas un sabiedrisko attiecību departamenta projektu vadītāja
Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts
Tālr.: 67011781, 25633674
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu