Skip to main content

Ministru prezidentes uzruna Gulbenes jauniešiem: “Katrs no jums ir Latvija un jūs veidosiet otro Latvijas 100-gadi!”

FOTO no vizītes

Sveicot visus Gulbenes Valsts ģimnāzijas skolēnus gaidāmajos neatkarības atjaunošanas 25.gadadienas svētkos, L.Straujuma aicināja jauniešus domāt par savu atbildību brīvā valstī.

“Neatkarība ir iespēja brīvi domāt un runāt, tā ir iespēja brīvi darīt savu darbu, bet tajā pašā laikā tā ir arī atbildība. Atbildība ir gan mums, pieaugušajiem, gan jauniešiem skolās. Arī jums ir iespēja – vai nu pildīt mājas darbus vai nē. Tomēr ir tā, ka jūsu izpildītie mājas darbi nosaka to, ko jūs darīsiet nākotnē, tie parāda, ko jūs vēlaties sasniegt. Katrs jūsu izdarītais darbs ir balstīts brīvībā, bet tā ir arī jūsu atbildība un pienākums.”

Ministru prezidente aicināja ikvienu ticēt sev un savai valstij: “Latvijai drīz būs 100 gadi kopš dibināšanas. Latvija nav kaut kur tālu, tā nav tikai valdība. Ziniet, ka katrs no jums ir Latvija. Katrs no Jums veidos otro Latvijas simtgadi. Ticiet sev! Katrs no jums var daudz sasniegt, tikai jums skaidri jāzina, ko jūs vēlaties sasniegt. Ejiet uz savu mērķi!”

Ministru prezidente pateicās visiem skolotājiem, kas katru dienu profesionālo un ar lielu pašatdevi skolēnu sagatavo nākamajām studijām un darbam.

Pēc uzrunas skolēniem, Ministru prezidente Laimdota Straujuma šodien uzklausīja dažādus viedokļus par skolotāju algu reformu, ko sarunā izteica Gulbenes, Druvienas, Tirzas u.c. skolu pārstāvji.

Savukārt apmeklējot Madonas slimnīcu, Ministru prezidente ar slimnīcas vadību un personālu, kā arī pašvaldības vadību šodien pārrunāja veselības aprūpes aktualitātes. L.Straujuma, uzklausot slimnīcas viedokli, uzsvēra: “Gan veselības aprūpes ilgtermiņa plānošanā, gan veidojot 2016.gada valsts budžetu, ir jāņem vērā ne tikai nacionālas nozīmes, bet arī lokālo slimnīcu domas.” L.Straujuma izteica pateicību slimnīcas darbiniekiem par profesionālo darbu un iesaistīšanos veselības aprūpes jautājumu risināšanā.

Papildus informācija:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālrunis: +371 29462451
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu