Skip to main content

Ministru prezidents dāvina Valsts prezidentam grāmatu „Latvijas bākas”

Trešdien, 23. martā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis iknedēļas tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru kā dāvanu Valsts prezidentam aizvadītajā dzimšanas dienā pasniedza nesen klajā nākušo grāmatu ”Latvijas bākas”, kurā aprakstīta ne tikai piekrastes un bāku vēsture, bet arī bāku tehniskie parametri, kā arī interesantākie ar tām saistītie notikumi. Grāmata izdota, lai saglabātu liecības par Latvijas bākām kā interesantām vēstures liecībām un to arhitektonisko vērtību.

Grāmatas vāka lapā Ministru prezidents ierakstījis apsveikuma tekstu, kurā sveicot Valsts prezidentu dzimšanas dienā, novēl ar visaugstāko atbildību par Latvijas valsti un tautu arī turpmāk pildīt valsts pirmās amatpersonas pienākumus, ko V. Zatlers četru gadu laikā ar savu darbu ir pārliecinoši pierādījis.

„Jums izvirzītie uzdevumi un laiks, kurā tos pildāt, nav nedz vieglākais, nedz politiski pateicīgākais. Tomēr par Jūsu nozīmīgo veikumu liecina pieņemtie lēmumi un pilsoniskā stāja, politiskā neatkarība un gribasspēks, kas ļāvis iegūt ievērojamu tautas uzticēšanos un mandātu darbam arī nākamajā pilnvaru termiņā,”
ierakstā pauž V. Dombrovskis un novēl Valsts prezidentam labu veselību un veiksmi, līdzcilvēku atbalstu un tautas uzticību.

Informāciju sagatavoja:
Līga Krapāne
Ministru prezidenta preses sekretāre
Tālr. 67082922
[email protected]

 

Dalies ar ziņu