Skip to main content

Ministru prezidents izvērtē Rīgas pils rekonstrukcijas gaitu

FOTO NO APMEKLĒJUMA

Piektdien, 27.septembrī, Ministru prezidents V.Dombrovskis kopā ar kultūras ministra pienākumu izpildītāju Jāni Bordānu apmeklēja Rīgas pili, Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un Jauno Rīgas teātri, lai klātienē iepazītos ar jau paveiktajiem un vēl plānotājiem restaurācijas un rekonstrukcijas darbiem katrā no kultūrvēsturiskajiem objektiem.

Apmeklējuma laikā V.Dombrovskis minēja, ka „Valdība ir piešķīrusi ievērojamus finanšu līdzekļus daudzu kultūrvēsturisko objektu rekonstrukcijai un sakārtošanai, lai laikā, kad 2015.gadā Latvija pildīs prezidentūras funkcijas ES Padomē un 2018.gadā svinēs savu simtgadi, lielākā daļa kultūrvēsturisko objektu būtu atjaunoti un pilnveidoti”.

Vizītes ietvaros Ministru prezidents V.Dombrovskis iepazinās ar Rīgas pils un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja rekonstrukcijas gaitu un turpmāk plānotajiem darbiem. Tāpat premjers apmeklēja Jauno Rīgas teātri, kurā tikās ar Valsts nekustamo īpašumu pārstāvjiem un teātra vadību, lai pārrunātu metu konkursa rezultātus un turpmāko procesu rekonstrukcijas darbu uzsākšanai.

Informāciju sagatavoja:
Sabīne Spurķe
Komunikācijas departamenta vecākā referente
Tālr.: 67082987, 20604166
[email protected]

Dalies ar ziņu