Skip to main content

Ministru prezidents, Saeimas priekšsēdētāja un ārlietu ministrs izsaka līdzjūtību Krievijai sakarā ar notikušo lidmašīnas avāriju

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis Latvijas valdības vārdā nosūtījuši līdzjūtības vēstules Krievijas Federācijas premjeram Vladimiram Putinam (Vladimir Putin) un ārlietu ministram Sergejam Lavrovam (Sergey Lavrov) saistībā ar Karēlijas reģionā notikušo lidmašīnas avāriju, kurā gājuši bojā 44 cilvēki un vairāki guvuši ievainojumus.

Vēstulēs V. Dombrovskis un Ģ. V. Kristovskis pauž visdziļākos līdzjūtības apliecinājumus bojā gājušo piederīgajiem un Krievijas tautai, kā arī novēl drīzu izveseļošanos aviokatastrofā cietušajiem.

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa otrdien, 21. jūnijā, saistībā ar notikušo traģisko aviokatastrofu Karēlijas reģionā nosūtījusi līdzjūtības vēstuli Krievijas Federācijas Valsts domes priekšsēdētājam Borisam Grizlovam.

Saeimas vārdā S.Āboltiņa pauž visdziļāko līdzjūtību Krievijas tautai un sērojošajām ģimenēm, kas pāragri zaudējušas tuviniekus.

Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]

Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218
[email protected]

 

Dalies ar ziņu