Skip to main content

Ministru prezidents sveic Latvijas iedzīvotājus un kristīgo konfesiju vadītājus Lieldienās

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis sveic visus Latvijas iedzīvotājus Lieldienās: „Latvijai katrs pavasaris nesis jaunu sākumu un nākamo atspēriena punktu. Dabā var redzēt kā pretim saulei parādās pirmie dzinumi, un arī mūsu valsts dzīvē redzam šādus zaļus asnus – stabilu bezdarba samazināšanos, mūsu uzņēmumu eksporta apjomu pieaugumu un pakāpenisku ekonomiskās aktivitātes atjaunošanos. Kopīgais ceļš, ko ar godprātīgu un mērķtiecīgu darbu uzsākām pirms diviem gadiem, mums ļāvis pārvarēt smagāko posmu un ielikt stabilu pamatu Latvijas valsts un tautas labklājības izaugsmei.

Lai Lieldienas un pavasaris kopumā mums visiem nes jaunu enerģijas lādiņu. Ticību, mieru un harmoniju. Ģimenisku kopā būšanu un spēju saskatīt labo ikvienā lietā.”

Ministru prezidents nosūtījis apsveikumu Latvijas luterāņu, katoļu, baptistu, pareizticīgo un vecticībnieku konfesiju vadītājiem un draudžu locekļiem. Apsveikumā V. Dombrovskis norāda: „Kristiešu tradīcijās Lieldienas ir pati Lielākā un Nozīmīgākā diena gadā, kas apliecina Dieva žēlsirdību un vienlīdzību visu cilvēku starpā. Kas dod paļāvību grēku piedošanai un dod cerību, ka katras beigas ir kaut kā jauna sākums.”

 

Informāciju sagatavoja:
Zanda Šadre
Ministru prezidenta preses sekretāra p.i.
Tel: +371 67082919
[email protected]

 

 

Dalies ar ziņu