Skip to main content

Ministru prezidents sveic Latvijas radio 85. gadu jubilejā

Pirmdien, 1. novembrī Rīgā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis sveic Latvijas radio žurnālistus un darbiniekus 85.gadu jubilejā. Ministru prezidents uzsver, ka šis ir svētku mirklis ne tikai visai Latvijas radio saimei, bet arī Latvijas iedzīvotājiem – radio klausītājiem.

„Latvijas Radio raidītās ziņas, diskusijas, komentāri un mūzika ir kopā ar mums gan svētkos, gan ikdienas steigā. Un kaut arī mūsdienu multimediju attīstības tendences ievieš arvien jaunas tehnoloģiskas iespējas sabiedrības komunikācijai un informācijas apritei, esmu pārliecināts, ka radio kā medija loma būs nozīmīga vienmēr un visos laikos, apsveikumā min premjers Valdis Dombrovskis.

Ministru prezidents uzsver, ka šodien Latvijas radio nodrošina četras pamatprogrammas un vairākas mākslinieciskās struktūrvienības, kas guvušas augstus sasniegumus savās darbības jomās, kā arī radio ir lielākais programmu producents Latvijā – ar savu radioteātri un bērnu vokālo grupu. Apsveikumā Ministru prezidents pauž augstu novērtējumu Latvijas Radio centieniem neapstāties pie sasniegtā, bet vēlmi turpināt mainīties un pilnveidoties atbilstoši jauno tehnoloģiju attīstībai pasaulē.

Premjers Latvijas Radio 85. gadu jubilejā novēl radio kļūt spēcīgākam, izmantojot tehnoloģiskās attīstības potenciālu, un bagātākam ar jaunu un aktuālu programmu saturu un profesionāliem darbiniekiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Krapāne
Ministru Prezidenta preses sekretāre
Tel: +371 67082865
E-pasts: [email protected]

 

 

Dalies ar ziņu