Skip to main content

Ministru prezidents tikās ar Baltijas Asamblejas Latvijas delegāciju

Piektdien, 1. aprīlī Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tikās ar Baltijas Asamblejas Latvijas delegācijas vadītāju Jāni Reiru un delegācijas pārstāvjiem. Sarunas laikā puses atzīmēja Baltijas Asamblejas un Baltijas Ministru padomes (BMP) veiksmīgo sadarbību un pārrunāja prioritāros projektus.

Tikšanās laikā J. Reirs informēja par Baltijas Asamblejas prioritātēm šajā gadā, kas ietver reģionālā enerģētikas tirgus attīstību un enerģētikas drošības jautājumus, uz zināšanām balstītas ekonomikas, kā arī transporta infrastruktūras attīstību. Kā būtiskas sadarbības jomas tika atzīmēti veselības un demogrāfijas jautājumi valsts un sabiedrības ilgtspējas nodrošināšanai.

Ministru prezidents V. Dombrovskis informēja par BMP virzību Baltijas valstīm būtiskāko projektu attīstībā, tai skaitā Baltijas enerģētikas tirgus starpsavienojuma plāna ieviešana un projekti Baltijas valstu enerģētiskās neatkarības veicināšanai, kā arī transporta savienojumi starp Baltijas valstīm (Rail Baltica un Via Baltica).

Foto no tikšanās

Informāciju sagatavoja:
Zanda Šadre
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr.: 67082919
[email protected]


 

 

Dalies ar ziņu