Skip to main content

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis atklāj Ražotāju dienas

Otrdien,14. septembrī, Rīgā, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis kopā ar ASV vēstnieci Latvijā Džūditu Gārberi un ASV Aizsardzības loģistikas centra direktoru Viceadmirāli Alanu Tompsonu atklāja Ražotāju dienas, kurā piedalās vairāk nekā 100 dažādu nozaru uzņēmumi no visas Latvijas.

Savā uzrunā Ministru prezidents uzsvēra, ka Latvija kopā ar ASV sadarbības partneriem strādā pie nemilitāro kravu tranzīta gandrīz gadu un viens no veiksmes faktoriem ir Latvijas nozīmīgā loma Ziemeļu distribūcijas tīklā. Premjers minēja, ka Latvijas infrastruktūras kapacitāte atļauj palielināt ASV kravu apjomu. V. Dombrovskis atzina, ka nākotnē šis maršruts tiks attīstīts par komerciālu kravu maršrutu starp Eiropu un Centrālo Āziju/ Vidējiem Austrumiem.

Ministru prezidents pateicās par Viceadmirāļa Alana Tompsona un AV vēstniecības Latvijā ieguldījumu Ražotāju dienu organizēšanā. Labo veikumu apliecina plašā uzņēmēju dalība pasākumā, pārstāvot pārtikas rūpniecības, būvniecības, saimniecības un biroja preču tirdzniecības, kā arī citus sektorus.

„Ražotāju dienas ir būtiskas Latvijas ražotājiem, jo sniegs iespējas uzzināt par ASV valdības sagādes procedūrām un parādīt savu konkurētspēju cenu un kvalitātes ziņā”, teica V. Dombrovskis.

Uzrunas noslēgumā Ministru prezidents izteica cerību, ka Ražotāju dienas veicinās ilgtspējīgu sadarbību, nodrošinot jaunus un taustāmus rezultātus Latvijas un ASV partnerībā.

Fotogrāfijas no Ministru prezidenta dalības Ražotāju dienās pieejamas Valsts kancelejas fotovietnē šeit.

LAINE KUČINSKA
Komunikācijas departamenta
Vadītājas vietniece

VALSTS KANCELEJA
Brīvības bulv. 36, Rīga, LV-1520, Latvija
Tālr.: 67082905, 29457329, fakss: 67284450
[email protected] 

Dalies ar ziņu