Skip to main content

Nāc šodien uz VIENOTĪBAS biroju skatīties filmu „Vienotība. Dombrovskis. Latvija”

Šodien, plkst. 19.00, VIENOTĪBAS birojā rādīs filmu „Vienotība. Dombrovskis. Latvija”. Laipni aicināts ikviens interesents uz filmas skatīšanos (ieeja bez maksas).

Filma stāsta par vienu gadu Ministru prezidenta Valda Dombrovska dzīvē – gadu, kas bija izšķirošs Latvijas valsts vēsturē. Tie, kas netiek uz filmas skatīšanos VIENOTĪBAS birojā, var atrast to arī internetā www.vfilma.lv

Valdis Dombrovskis uzņēmās Latvijas Republikas Ministru prezidenta amatu 2009. gada martā – vidziļākās ekonomiskās un politiskās krīzes brīdī. Gada laikā Valda Dombrovska valdībai izdevās novērst valsts bankrotu, stabilizēt ekonomiku un atsākt ceļu uz izaugsmi. Ministru prezidents vadīja ārkārtīgi grūtas sarunas ar starptautiskajiem aizdevējiem un panāca kompromisus un lēmumus, kas ļāva izglābt Latviju no neapturamas recesijas. Valdis Dombrovskis paveica to, kam neticēja daudzi eksperti, politologi un ekonomisti.

Šobrīd Valda Dombrovska ekonomiskā kompetence un politiskā meistarība ir augsti novērtēta Eiropā. Viņš regulāri tiek aicināts dalīties pieredzē par grūto, bet nepieciešamo reformu procesu ar citiem Eiropas līderiem, kuriem valsts ieņēmumu un izdevumu līdzsvarošanas darbs vēl ir tikai priekšā. Politisko partiju apvienība VIENOTĪBA ir oficiāli nominējusi Valdi Dombrovski kā apvienības Ministru prezidenta kandidātu arī pēc vēlēšanām.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]  

Dalies ar ziņu