Skip to main content

Mūrniece apmeklēja Vientuļu robežkontroles punktu

Pirmdien, 31. janvārī, iekšlietu ministre Linda Mūrniece, Valsts robežsardzes priekšnieks Normunds Garbars un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis, apmeklējot Vientuļu robežkontroles punktu vienojās, ka Vientuļu robežšķērsošanas vietas modernizēšanu varētu veikt pārrobežu sadarbības programmas „Latvija – Igaunija- Krievija” ietvaros.

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece pauda gandarījumu, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ir gatava atvēlēt līdzekļus robežšķērsošanas punkta modernizēšanai, izprotot šī kontrolpunkta nozīmi arī reģionālās attīstības kontekstā.

Jau ziņots, ka robežpunkta modernizācija ir nepieciešama, lai efektīvāk organizētu kravu plūsmu uz Latvijas – Krievijas robežas un nodrošinātu robežšķērsošanas vietas aprīkošanu atbilstoši Šengenas prasībām.

Jāatgādina, ka Vientuļu robežšķērsošanas vieta Latvijas pusē tika ierīkota 1992. gadā un tai ir nepieciešami būtiski ieguldījumi infrastruktūras attīstībā un sadzīves apstākļu uzlabošanā.


Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu