Skip to main content

Mūrniece uzdevusi gatavot MK lēmuma projektu par pabalsta piešķiršanu Znotiņa tantei

Ņemot vērā to, ka atbilstoši šobrīd Iekšlietu ministrijas rīcībā esošajai informācijai Jēkabpils apšaudē bojā gājušajam policistam Andrim Znotiņam nav neatraidāmo mantinieku, iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir uzdevusi sagatavot Ministru kabineta(MK) lēmuma projektu par pabalsta piešķiršanu A. Znotiņa tantei.

Lai gan A. Znotiņa tante nav neatraidāmā mantiniece, L. Mūrniece uzskata, ka ņemot vērā faktu, ka A. Znotiņa tante ir bijusi bojā gājušā policista tuviniece, kura savulaik palīdzējusi A. Znotiņa ģimenei, viņai ir jāpiešķir pabalsts.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma 19. pantu „Amatpersonu (darbinieku), izņemot karavīrus, ievainojuma, sakropļojuma vai citāda, pildot amata (dienesta, darba) pienākumus, gūta veselības bojājuma gadījumā vai nāves gadījumā izmaksājamais pabalsts” bojā gājušais Valsts policijas darbinieks tiek apbedīts par valsts budžeta līdzekļiem un to neatraidāmajiem mantiniekiem izmaksā vienreizēju pabalstu 50 000 latu apmērā.
 

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu