Skip to main content

Nāc šovakar uz diskusiju par darbaspēka intelekta nozīmi tautsaimniecības izaugsmē

Šodien, 2. septembrī, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA birojā notiks diskusija par darbspēka intelekta nozīmi Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas attīstībā. Diskusiju vadīs VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis.

Diskusijā piedalīsies bijušie izglītības un zinātnes ministri Ina Druviete un Kārlis Šadurskis, bijusī Latvijas Kvalitātes asociācijas izpilddirektore Sanita Stelpe, VIENOTĪBAS deputāta kandidāts Dainis Rītiņš, Latvijas Universitātes Atomfizikas spektroskopijas institūta zinātņu doktors Arnolds Ūbelis un ekonomists, Latvijas Izglītības fonda valdes loceklis Romans Vitkovskis.

Visiem interesentiem būs iespēja debatēt par Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas saistību ar darbaspēka zināšanām un inovāciju, jaunāko tehnoloģiju un investīciju nozīmi Latvijas produktu un pakalpojumu ražošanā un realizēšanā ārvalstu tirgos.

Diskusija norisināsies 2. septembrī plkst. 18.00 VIENOTĪBAS birojā Rīgā, K. Barona ielā 3. Aicināts piedalīties ikviens interesents!

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:

Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
29123440
[email protected] 

Dalies ar ziņu