Skip to main content

Nācis klajā VIENOTĪBAS laikraksta aprīļa numurs

Šodien, 5. aprīlī, klajā nācis politisko partiju apvienības VIENOTĪBA laikraksta aprīļa numurs. Tajā politiķi iepazīstina lasītājus ar valdības īstenotajām un plānotajām strukturālajām reformām, skaidro, kā top valsts budžets, kā arī sniedz savu vērtējumu par VIENOTĪBA pirmajā gadā paveikto.

Intervijā laikrakstam apvienības pirmais priekšsēdētājs, ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis atskatās uz VIENOTĪBA pirmajā gadā paveikto, vērtē apvienības darbu valdībā, kā arī skaidro sabiedrības pieprasījumu pēc vienotības politikā.

Aprīļa laikrakstā lasāms arī Ministru prezidenta Valda Dombrovska pārskats par valdības darbu, budžeta veidošanu un īstenotajām reformām, kā arī Latvijas izaicinājumiem nākotnē.

Tāpat apvienības politiķi – ekonomikas ministrs Artis Kampars, VIENOTĪBA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dzintars Zaķis un Saeimas deputāts, ekonomiskas ministrijas parlamentārais sekretārs Klāvs Olšteins – lasītājiem sniedz savu redzējumu par valsts tautsaimniecības attīstību un strukturālo reformu būtību. Saeimas deputāte, Finanšu ministrijas parlamentārā sekretāre Ilze Viņķele skaidro, kādēļ reformas nepieciešamas arī pensiju sistēmā. Savukārt apvienības Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš laikrakstā analizē Latvijas enerģētikas politikas nākotni.
Laikrakstā lasāms arī Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas Inas Druvietes vērtējums par izglītības sistēmas reformu, kā arī kultūras ministres Sarmītes Ēlertes viedoklis par kultūrizglītības sistēmu valstī.

Savukārt vienotas partijas izveides iemeslus un mērķus skaidro Saeimas deputāts un VIENOTĪBA valdes loceklis Arvils Ašeradens.

VIENOTĪBA aprīļa numurā atsevišķa sadaļa veltīta arī reģionu un jauniešu politikas aktualitātēm.

Laikraksta izklaides lapās, kā ierasts, lasītāji varēs iepazīties ar aprīļa politisko horoskopu, censties atpazīt VIENOTĪBA politiķu neierastos hobijus un aizraušanās, kā arī sekot līdzi politiķu ikdienas gaitām foto galerijā.

Laikraksts VIENOTĪBA sāka iznākt pagājušā gada pavasarī, priekšvēlēšanu laikā. Šī izdevuma mērķis bija iepazīstināt vēlētājus ar jaunu politisko spēku, tā idejām un cilvēkiem. Apvienība VIENOTĪBA Saeimas vēlēšanās guva nozīmīgu atbalstu un šobrīd veido koalīcijas valdības pamatu. Ir pagājis kāds laiks, un VIENOTĪBA ir atjaunojusi laikraksta izdošanu, lai pievērstu lasītāju uzmanību VIENOTĪBA politiķu ikdienas darbam, rosinātu diskusiju par nepieciešamajām pārmaiņām valstī un jaunas partijas nepieciešamību. Jaunas partijas tapšana varētu būt process, kas ļautu politiķiem iesaistīt šajā darbā lielāku sabiedrības daļu – tos, kas ar savām idejām, zināšanām un degsmi būtu gatavi nākt talkā. VIENOTĪBA vēlētos, lai šis laikraksts kļūst par mediju, kurā politiķi runātu ar sabiedrību atklāti, kurā notiktu diskusijas par partijas iekšējo dzīvi, kurā tiktu domāts un argumentēts. Laikrakstā iecerēts arī publicēt lasītāju vēstules, atbildēt uz jautājumiem un dot vārdu dažādu viedokļu paušanai. Sazināties ar laikraksta redakciju iespējams, rakstot uz e-pastu [email protected].

Laikraksts VIENOTĪBA tiks izplatīts bez maksas, tā aprīļa numurs iznāk šonedēļ. Turpmāk VIENOTĪBA laikrakstā ik mēnesi lasītāji varēs atrast plašu viedokļu daudzumu, intervijas gan ar apvienības līderiem, gan reģionu pārstāvjiem, aktuālo informāciju, VIENOTĪBA politisko prioritāšu un mērķu izklāstu un skaidrojumu, nozīmīgāko notikumu foto arhīvu, izklaides lapu un daudz cita. VIENOTĪBA laikraksts pieejams arī apvienības mājas lapā www.vienotiba.lv

Avīzi skatīt šeit

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu