Skip to main content

Nācis klajā VIENOTĪBAS laikraksta jūnija numurs

Šodien, 16. jūnijā, klajā nācis politisko partiju apvienības VIENOTĪBA laikraksta 10. numurs. Laikraksts veltīts šobrīd sabiedrībā aktuālajai tiesiskas valsts un atklātas politikas tematikai.

Intervijā laikrakstam VIENOTĪBAS priekšsēdētāja, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa vērtē Valsts prezidenta lēmumu rosināt Saeimas atlaišanu, sniedz savu redzējumu par pārmaiņām sabiedrībā un politikā pēc šī lēmuma, kā arī atgādina, ka tiesiska valsts sākas mūsu attieksmē pret valsti, sevi un citiem.

Par prezidenta rīkojumu un tā ietekmi uz notikumiem politikā un VIENOTĪBĀ savu viedokli intervijā pauž arī apvienības līdzpriekšsēdētājs, ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis.

Savukārt Ministru prezidents Valdis Dombrovskis skaidro, kā paredzamās Saeimas ārkārtas vēlēšanas ietekmēs valdības darbu, VIENOTĪBAS izvirzīto mērķu īstenošanu un valsts starptautisko novērtējumu.

Laikrakstā lasāms arī VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas deputātes, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājas Ilmas Čepānes komentārs par to, vai ārkārtas vēlēšanas spēs mainīt politiķu tikumus un sabiedrības attieksmi un uzticību Saeimai. Par aktuālo cīņā pret oligarhiem viedokli pauž arī Saeimas deputāti Atis Lejiņš un Edvards Smiltēns.

Tāpat laikrakstā lasītājiem atgādināti skaļākie sabiedrības uzmanības lokā nonākušie 10. Saeimas balsojumi un lēmumi.

Savukārt par VIENOTĪBAS paveikto valsts interešu pārstāvēšanā ārpolitikā laikrakstā stāsta Saeimas Ārlietu komisijas vadītājs Ojārs Ēriks Kalniņš. Par vienu no šobrīd aktuālākajiem jautājumiem – reformām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā – lasāms Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītāja Ainara Latkovska komentārs.

Par aktualitātēm Latvijas novados, paveiktajiem darbiem un iecerēm laikrakstā lasāmi VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas vadītāja Dzintara Zaķa, Saeimas Cilvēktiesību komisijas vadītājas Ingrīdas Circenes, Tautsaimniecības komisijas pārstāvja Arvila Ašeradena un Daugavpils Latviešu biedrības priekšsēdētājas Sarmītes Ķikustes komentāri. Savukārt, VIENOTĪBAS Saeimas deputāte Lolita Čigāne skaidro, kā veicināt iedzīvotāju līdzdalību reģionos.

Gatavojoties Jāņiem, laikraksta izklaides lapās lasītāji varēs iepazīties ar Jāņu nakts ticējumiem un politiskajām tautasdziesmām, kā arī Saeimas deputātes Janīnas Kursītes ieteikumiem svētku galdam senču tradīcijās.

Tāpat jaunajā laikrakstā lasītāji varēs uzzināt par apvienības jauniešu plānotajām aktivitātēm un plānotajiem pasākumiem VIENOTĪBAS birojā Rīgā, Kaļķu ielā 28.

Laikraksts VIENOTĪBA sāka iznākt pagājušā gada pavasarī, priekšvēlēšanu laikā. Šī izdevuma mērķis bija iepazīstināt vēlētājus ar jaunu politisko spēku, tā idejām un cilvēkiem. Apvienība VIENOTĪBA Saeimas vēlēšanās guva nozīmīgu atbalstu un šobrīd veido koalīcijas valdības pamatu. Ir pagājis kāds laiks, un VIENOTĪBA ir atjaunojusi laikraksta izdošanu, lai pievērstu lasītāju uzmanību VIENOTĪBAS politiķu ikdienas darbam, rosinātu diskusiju par nepieciešamajām pārmaiņām valstī un jaunas partijas nepieciešamību. Jaunas partijas tapšana ir process, kas ļauj politiķiem iesaistīt šajā darbā lielāku sabiedrības daļu – tos, kas ar savām idejām, zināšanām un degsmi būtu gatavi nākt talkā. VIENOTĪBA vēlētos, lai šis laikraksts kļūst par mediju, kurā politiķi runā ar sabiedrību atklāti, kurā notiek diskusijas par partijas iekšējo dzīvi, kurā tiek domāts un argumentēts. Laikrakstā iecerēts arī publicēt lasītāju vēstules, atbildēt uz jautājumiem un dot vārdu dažādu viedokļu paušanai. Sazināties ar laikraksta redakciju iespējams, rakstot uz e-pastu [email protected].

Laikraksts VIENOTĪBA tiek izplatīts bez maksas, tā 10. numurs iznāk šonedēļ. Arī turpmāk VIENOTĪBAS laikrakstā lasītāji regulāri varēs atrast plašu viedokļu daudzumu, intervijas gan ar apvienības līderiem, gan reģionu pārstāvjiem, aktuālo informāciju, VIENOTĪBAS politisko prioritāšu un mērķu izklāstu un skaidrojumu, nozīmīgāko notikumu foto arhīvu, izklaides lapu un daudz cita. VIENOTĪBAS laikraksts pieejams arī apvienības mājas lapā vienotiba.lv

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

 

 

Dalies ar ziņu