Skip to main content

Nodibināta VIENOTĪBAS Cēsu nodaļa

2012. gada 27. oktobrī nodibināta partijas VIENOTĪBA reģionālā nodaļa Cēsīs. Par nodaļas vadītāju ievēlēts Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs, savukārt viņa vietnieks būs Cēsu novada domes deputāts Mārtiņš Malcenieks.

VIENOTĪBAI, kas pārliecinoši izveidojusies par Latvijā lielāko un ietekmīgāko politisko spēku, ir ne vien daudz iespēju nākt klajā ar aizvien jauniem politiskiem piedāvājumiem un iepriekš nesaskatītiem risinājumiem, bet arī atbildība sabiedrības priekšā šīs pārmaiņas īstenot un skaidrot. Esmu gandarīts, ka nu arī Cēsīs ir vieta, kur pulcēties aktīviem, zinošiem un politikā ieinteresētiem cilvēkiem. Uzrunājot ļaudis, skaidrojot tiem VIENOTĪBAS mērķus un vērtības un aicinot līdzdarboties, mūsu kopīgais darbs kļūs vēl kvalitatīvāks un mūsu politiskais piedāvājums – precīzāks, ir pārliecināts partijas Cēsu nodaļas vadītājs.

Šobrīd Latvijā darbojas 39 partijas reģionālās nodaļas, no kurām lielākās ir Rīgas, Jūrmalas, Ogres un Jelgavas nodaļas, kā arī partijas Jaunatnes organizācija, kopā pulcējot vairāk nekā 2400 biedru.

VIENOTĪBA dibināta 2011. gada 6. augustā un ir pārstāvēta 75 Latvijas pašvaldībās – septiņās pilsētās un 68 novados. 11 pašvaldībās partijas pārstāvji ir domes vadītāji, 17 – priekšsēdētāju vietnieki.

Papildus informācija:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu