Skip to main content

Nodibināta VIENOTĪBAS reģionālā apvienība Kuldīgā

19. aprīlī partiju „Sabiedrība citai politikai” (SCP), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Jaunais laiks” (JL) Kuldīgas nodaļu kopsapulcē tika pieņemts lēmums par VIENOTĪBAS Kuldīgas reģionālās apvienības dibināšanu.

Partiju nodaļas arī vienojušās, ka VIENOTĪBAS Kuldīgas reģionālā apvienība uzņemsies iniciatīvu pulcēt JL, PS un SCP nodaļas visā Kurzemē. Partiju nodaļu reģionālā sadarbība norāda gan uz biedru vēlmi un gatavību aktīvi rīkoties, gan uz VIENOTĪBAS spēju konsolidēt sabiedrību ne tikai Rīgā, bet arī reģionos.

VIENOTĪBU veidojošo partiju Kuldīgas nodaļu kopsapulcē piedalījās arī Saeimas deputāte, JL un VIENOTĪBAS valdes locekle Silva Bendrāte, SCP un VIENOTĪBAS valdes locekle Karīna Korna un PS pārstāve Sanita Stelpe.

Kuldīgas partiju nodaļu vadītāju tikšanās ir daļa no plašākām iniciatīvām par apvienību VIENOTĪBA veidojošo partiju sadarbību Latvijas reģionos, ko partiju nodaļas ir iniciējušas pašas. 14. aprīlī JL, PS un SCP Jūrmalas nodaļas biedru kopsapulcē tika izveidota VIENOTĪBAS Jūrmalas reģionālā apvienība un VIENOTĪBAS frakcijas Jūrmalas domē. Sarunas par VIENOTĪBAS reģionālo apvienību veidošanu ir uzsāktas arī Ķekavā, Jēkabpilī, Jelgavā un Ozolniekos.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

 

Dalies ar ziņu