Skip to main content

Nodibināta VIENOTĪBAS Rīgas reģionālā apvienība

12. jūlijā politisko partiju apvienību VIENOTĪBA veidojošo partiju – „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP) – Rīgas nodaļu kopsapulcē tika nodibināta VIENOTĪBAS Rīgas reģionālā apvienība.

Sēdē tika ievēlēta Rīgas reģionālās apvienības valde deviņu cilvēku sastāvā – pa trīs pārstāvjiem no katras partijas. Reģionālo apvienību vadīs trīs līdzpriekšsēdētāji – trīs partiju Rīgas nodaļu vadītāji Olafs Pulks, Sanita Stelpe un Ainars Lodziņš.

S. Stelpe norāda: „Dibinot reģionālo apvienību, kā mērķis ir uzstādīta VIENOTĪBAS partiju Rīgas nodaļu darbības apvienošana un koordinēšana. Lai arī VIENOTĪBAS partijām nodaļas ir visā Latvijā, skaitliski vislielākās tās ir tieši Rīgā. Uzskatu, ka mūsu spēja sadarboties galvaspilsētā, kopīgi mērķi un idejas un veiksmīgs Rīgas nodaļas darbs lielā mērā ir priekšnosacījums arī sekmīgai apvienības darbībai kopumā.”

O. Pulks uzsver VIENOTĪBAS darbu Rīgas domē: „Viens no galvenajiem apvienības uzdevumiem Rīgā ir turpināt izskaust korupciju Rīgas domē. Neskatoties uz daudziem skaļiem korupcijas skandāliem, tai skaitā saistībā ar apsūdzībām augstām domes Attīstības departamenta amatpersonām par kukuļošanu grupā, šī domes sasaukuma valdošā koalīcija ir likvidējusi Pretkorupcijas komisiju. Mēs daudz savu centienu veltīsim koruptīvo saikņu likvidēšanai.”

A. Lodziņš uzsver reģionālo apvienību nozīmi VIENOTĪBAS darbā: „VIENOTĪBAI jau ir izveidojies reģionālo apvienību tīkls visos Latvijas reģionos, un tagad ir arī Rīgā. Reģionālās nodaļas veido ciešu sadarbību gan gatavojoties Saeimas vēlēšanām, gan kopīgi strādājot pašvaldībās, tai skaitā – Rīgas domē, kur jau šobrīd veiksmīgi spēkus apvieno PS un JL frakcijas, kā arī pārstāvji no SCP.”

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu