Skip to main content

Norisināsies partijas VIENOTĪBA kongress

Sestdien, 2023. gada 30. septembrī, notiks partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress “Tālredzīgi Latvijas nākotnei”. Kongresā diskutēsim par drošību, ekonomisko izaugsmi, kā arī sabiedrības labklājību, kā arī notiks partijas VIENOTĪBA priekšsēdētāja un valdes, partijas domes vadītāja un vietnieka, kā arī revīzijas komisijas vēlēšanas.

Kongresa delegātus uzrunās partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, finanšu ministrs Arvils Ašeradens, partijas VIENOTĪBA valdes loceklis, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš, partijas VIENOTĪBA valdes locekle, Ministru prezidente Evika Siliņa, Eiropas Komisijas izpildviceprezidents Valdis Dombrovskis, partijas VIENOTĪBA Dobeles nodaļas biedre, Dobeles Valsts ģimnāzijas direktore Inese Didže un partijas VIENOTĪBA Cēsu nodaļas vadītājs, Cēsu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Egliņš-Eglītis.

Ņemot vērā JAUNĀS VIENOTĪBAS izvirzītās prioritātes, kas vērstas uz Latviju kā nacionālu, eiropeisku un demokrātisku valsti, kuras sabiedrība ir izglītota, vesela un droša par nākotni, partijas kongresa otrā daļa būs veltīta diskusijām par drošību, izaugsmi un nācijas vienotību. Diskusijas vadīs partijas VIENOTĪBA valdes loceklis, Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis, partijas VIENOTĪBA valdes locekle, Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša un partijas VIENOTĪBA biedre, Saeimas priekšsēdētājas biedre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Partijas VIENOTĪBA kongress “Tālredzīgi Latvijas nākotnei” 2023. gada 30. septembrī norisināsies Mūzikas nams “Daile” telpās, Kr. Barona ielā 31, Rīgā. Sākums 10:00, ierašanās no 9:00. Dalība kongresā iespējama klātienē, bet tiešraide būs pieejama arī JAUNĀS VIENOTĪBAS Facebook lapā. Mediju pārstāvji laipni aicināti piedalīties kongresā.

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA aktualitātēm:
Anna Ūdre
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 28607074

Dalies ar ziņu