Skip to main content

Noritējušas Saldus novada nodaļas “Jautrās sporta spēles Nr.1”

FOTO no sporta spēlēm

Politiksās partijas VIENOTĪBA Saldus novada nodaļa saviem biedriem 5.jūlijā noorganizēja jautru izkustēšanās un kopābūšanas pasākumu – "Jautrās Sporta Spēles Nr.1". Pasākums notika Zaņas pagastā, brīvdabas estrādē "Baļķulejas".

Laiks bija brīnišķīgs – beidzot atgriezās vasara! Kopā sapulcējāmies 33 pasākuma dalībnieki no Saldus nodaļas.

Priecājamies, ka pie mums ciemos atbrauca VIENOTĪBAS valdes locekle Karīna Korna, kura mums palīdzēja tiesāt vienu no sacensību posmiem. Plānojām, ka Jautrās Sporta Spēles notiks tā, lai nākošajā dienā muskuļi nesāpētu un lai ikviens varētu piedalīties izveidotajās disciplīnās.

Pasākumā piedalījās Saldus nodaļas biedri un atbalstītāji kopā ar savām otrajām pusītēm un mazajām atvasītēm. Lielākais kompliments pasākuma organizātoriem izskanēja no viena nodaļas biedra meitiņas, kura jautāja:"Kad notiks nākošās Jautrās Sporta Spēles?‘’

Acīmredzot pasākums būs jāatkārto arī nākamajā vasarā, jo tas lieliski saliedēja gan nodaļas biedrus, gan viņu ģimenes.

Paldies pasākuma virsvadītājai Marikai Langei un sportisko aktivitāšu plānotājai un vadītājai Marinai Dambei. Paldies Zaņas pārvaldes vadītājai Kristīnai Grosmanei, par viesmīlīgo uzņemšanu Zaņā un Mārtiņam Kazradzim par paraugdemonstrējumiem šaušanai ar profesionālo bultu loku. Tāpat pateicos VIENOTĪBAS birojam, Karīnai Kornai, Sandrai Kalnietei un Krišjānim Kariņam par lieliskajām balvām aktīvajiem sportotājiem!

Informāciju sagatavoja:
Vienotības Saldus novada nodaļas vadītājs
Didzis Konuševskis

Dalies ar ziņu