Skip to main content

Notiks Vienotības Jūrmalas jaunatnes organizācijas dibināšanas kongress

Piektdien, 28. maijā, Majoros norisināsies politisko partiju apvienības VIENOTĪBA Jūrmalas reģionālās apvienības jaunatnes organizācijas dibināšanas kongress. Tādējādi tiks radīta pirmā apvienību veidojošo partiju kopīgā jauniešu organizācija.

Trīs partiju – „Jaunā laika” (JL), „Pilsoniskās savienības” (PS) un „Sabiedrības citai politikai” (SCP) – jaunieši Jūrmalā uzsākuši kopīgu darbu, lai veicinātu pilsētas izaugsmi.

VIENOTĪBAS jaunieši norāda: „Mūsu darbības mērķi ietver dažādus jaunatni interesējošus jautājumus.To starpā ir pilsētas infrastruktūras sakārtošanu, lai radītu plašākas brīvā laika pavadīšanas un sportošanas iespējas, bet jau izveidotais kļūtu daudz pieejamāks.” Jaunieši par savas darbības devīzi ir izvēlējušies „Par labāku Jūrmalu” un aicina iesaistīties ikvienu, kam svarīga ir pilsētas attīstība.

Dalību Jūrmalas jaunatnes organizācijas dibināšanas kongresā apstiprinājuši Jūrmalas domes priekšsēdētājs Romualds Ražuks (PS) un citi VIENOTĪBAS frakcijas deputāti – Iveta Blaua (JL), Juris Visockis (JL) un Dzintra Homka (SCP). Klātesošos uzrunās Saeimas deputāti Artis Pabriks (SCP) un Kārlis Šadurskis (PS), Rīgas domes deputāts Edgars Jaunups (JL), kā arī Jūrmalas aizsardzības biedrības valdes priekšsēdētājs Uldis Kronblūms.

Jūrmalā jau darbojas VIENOTĪBAS Jūrmalas reģionālā apvienība un VIENOTĪBAS frakcijas Jūrmalas domē.

VIENOTĪBAS Jūrmalas reģionālās apvienības jaunatnes organizācijas dibināšanas kongress norisināsies 28. maijā plkst. 19.00 Jūrmalas Kultūras centrā, Jūrmalā, Jomas ielā 35.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu