Skip to main content

Notiks VIENOTĪBAS pirmā valdes sēde jaunajās telpās

Otrdien, 8. jūnijā, biroja atklāšanas svētku ietvaros, norisināsies pirmā politisko partiju apvienības VIENOTĪBA atklātā valdes sēde jaunajās telpās. Tajā klātesošos uzrunās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāji Solvita Āboltiņa un Aigars Štokenbergs, kā arī citi apvienības līderi.

Biroja atklāšanas svētkos un tiem sekojošā VIENOTĪBAS valdes sēdē piedalīsies arī Saeimas deputāti, VIENOTĪBAS valdes locekļi, VIENOTĪBU veidojošo partiju reģionālo nodaļu vadītāji, biedri un atbalstītāji.

Birojā noritēs VIENOTĪBAS priekšvēlēšanu kampaņas darbs, ik nedēļu tiksies apvienības valde, rosīsies jauniešu organizācijas, konferenču zālē noritēs semināri un prāta vētras. VIENOTĪBA vēlas darbu veidot atklātu un dinamisku,
tāpēc ir izveidojusi atvērta tipa biroju, kurā notiekošais būs labi pārskatāms arī visiem garāmgājējiem.

VIENOTĪBAS biroja atklāšanas svētki norisināsies 8. jūnijā, sākums plkst. 16.00. Birojs atrodas Rīgā, K. Barona ielā 3 – uz K. Barona un Elizabetes ielas stūra.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
29123440
[email protected]

Dalies ar ziņu