Skip to main content
Ojārs Ēriks Kalniņš ievēlēts par NATO un Ukrainas starpparlamentu padomes līdzpriekšsēdētāju

Ojārs Ēriks Kalniņš ievēlēts par NATO un Ukrainas starpparlamentu padomes līdzpriekšsēdētāju

Saeimas deputāts Ojārs Ēriks Kalniņš NATO Parlamentārajā asamblejā šodien ievēlēts par NATO un Ukrainas starpparlamentu padomes (UNIC) līdzpriekšsēdētāju.

Padome tika izveidota 2002. gadā, akcentējot NATO Parlamentārās asamblejas lēmumu pastāvīgi pilnveidot sadarbību un attiecības ar Ukrainu.

Ojārs Ēriks Kalniņš, 13. Saeimas deputāts: “Esmu pateicīgs kolēģiem par uzticēto pienākumu un atbildību. Drošas un demokrātiskas Eiropas interesēs ir pastāvīga un arvien dziļāka Ukrainas eiroatlantiskā integrācija, kam jāiet kopsolī ar reformām, kas veido Ukrainu par tiesisku un eiropeisku valsti.”

Ojārs Ēriks Kalniņš ir diplomāts un politiķis, bijušais Latvijas vēstnieks ASV un Saeimas Ārlietu komisijas vadītājs, 13. Saeimā ir JAUNĀS VIENOTĪBAS frakcijas biedrs.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
Tālr.: +371 67205472
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu