Skip to main content

Politiķiem jāatmet personīgās ambīcijas un jāspēj vienoties kopīgam startam Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valde ir vienprātīga uzskatā, ka valstiski domājošajām partijām pēc iespējas jāapvieno spēki kopīgam startam gaidāmajās Rīgas domes vēlēšanās. Apvienības valde ir pārliecināta, ka jaunas vēlēšanas ir iespēja rīdziniekiem ievēlēt tādu pašvaldības vadību, kuras vērtību sistēmā ir tiesiska un labi pārvaldīta pilsēta, lai neturpinātos izsaimniekošana un pilsētas ekonomiskā lejupslīde.

Vilnis Ķirsis, partijas VIENOTĪBA Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs: “Saeima lēmumu par Rīgas domes atlaišanu ir pieņēmusi un laiks līdz vēlēšanām būs ļoti īss. Jaunajiem Rīgas domes deputātiem būs jāspēj strādāt operatīvi un mērķtiecīgi – jāpieņem izsvērts un kvalitatīvs pilsētas budžets, soli pa solim jāsakārto pilsēta. Te nav vietas politiķu ambīcijām, mums visiem ir jāstrādā, lai Rīga būtu moderna un eiropeiska Latvijas galvaspilsēta, ar ko lepojas visa valsts.”

Vilnis Ķirsis ir pārliecināts – jo ciešāk šajās vēlēšanās sadarbosies līdzīgi domājoši politiskie spēki, jo skaidrāks būs politiķu piedāvājums vēlētājiem. Iespējas partiju sadarbībai nav izsmeltas, tādēļ partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA sarunas par to turpinās, aicinot līdzdarboties arī sabiedriski aktīvus rīdziniekus.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu