Skip to main content

Pabriks ar „ēnām” dosies uz Ogri runāt par disciplīnu Zemessardzē

Rīt, 15. februārī, aizsardzības ministrs Artis Pabriks dosies uz Ogri, lai apmeklētu Zemessardzes 54. inženiertehnisko bataljonu, kā arī tiktos ar Ogres novada domes priekšsēdētāju Edvīnu Bartkeviču.

Zemessardzes 54. inženiertehniskajā bataljonā ministrs ieplānojis runāt par disciplīnas ievērošanu Zemessardzes vienībās. „Viens no šī bataljona galvenajiem uzdevumiem ir neitralizēt un iznīcināt sprādzienbīstamus priekšmetus Latvijas teritorijā un starptautiskajās miera uzturēšanas operācijās, tāpēc disciplīnas jautājums šajā Zemessardzes bataljonā ir īpaši būtisks, jo uz spēles var tikt likta gan paša zemessarga, gan apkārtējo veselība un dzīvība,” uzsver A. Pabriks.

Šī ir otrā vizīte pie Nacionālo bruņoto spēku un Zemessardzes vienībām, kurā A. Pabriks šogad dodas, lai pārrunātu disciplīnas jautājumus. Šā gada 19. janvārī aizsardzības ministrs apmeklēja Zemessardzes 51. kājnieku bataljonu Dobelē. Pēc ārkārtas gadījuma, kas 2011. gada 23. oktobrī notika Ādažu poligonā, disciplīnas uzlabošanu Nacionālajos bruņotajos spēkos aizsardzības ministrs ir noteicis par vienu no 2012. gada prioritātēm.

A. Pabriks plānojis iepazīties arī ar zemessargiem pieejamās infrastruktūras un tehniskā nodrošinājuma līmeni.

Vizītes ietvaros aizsardzības ministrs plānojis tikties arī ar Ogres novada domes deputātiem, lai pārrunāt sadarbības iespējas.

Vizītē ministru pavadīs 4 ēnas” – Liene Roopa no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, Kārlis Černajs no Saulaines Profesionālās vidusskolas, Signe Pukova no Bauskas Valsts ģimnāzijas un Baiba Dzērve no Gulbenes 2. vidusskolas. Jaunieši plāno savu nākotni saistīt ar dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos vai darbu aizsardzības jomā.

Informāciju sagatavoja:
Daina Ozoliņa
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67335224
[email protected]

 

Dalies ar ziņu