Skip to main content

Pabriks ar jaunsargiem spēlēs Latvijā radīto stratēģisko galda spēli „Goldingen”

Ceturtdien, 9.janvārī, plkst.13:00 Aizsardzības ministrijā Latvijā radītās galda spēles „Goldingen” autors Jānis Gruzinskis pasniegs spēļu komplektus jaunsargiem. Spēli kopā ar jaunsargiem pirmo reizi spēlēs aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Pasākumā piedalīsies Jaunsardzes vadība, triju Jaunsardzes novadu vadītāji un jaunsargu pārstāvji.

„Spēles mērķis ir aicināt cilvēkus sanākt kopā, būt aktīviem un komunikabliem – īpaši nozīmīgi tas ir laikā, kad bērni un jaunieši arvien vairāk laika pavada virtuālajā vidē,” uzsver spēles autors. „Jaunsargi aktīvi parāda cieņu savai valstij un ir Latvijas patrioti, tāpēc vēlos dāvināt jaunsargiem trīs spēļu „Goldingen” komplektus – katram novadam vienu."

J. Gruzinskis uzsver, ka „Goldingen” ir senais Kuldīgas nosaukums, un šī spēle izgudrota, zīmēta, testēta un ražota Latvijā.

"Goldingen" ir stratēģijas galda spēle par meistardarbu būvniecību un hercoga titula izcīnīšanu Goldingen Karalistē. Spēles darbība norisinās no 16. gadsimta vidus līdz 17. gadsimtam Goldingen Karalistē, kas ir jauno laiku sākums Eiropā.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!
Spēles pasniegšana un spēlēšana notiks 9.janvārī plkst.13:00 Aizsardzības ministrijā. Aicinām pieteikt savu dalību karoga pasniegšanas ceremonijā līdz 9.janvāra plkst.11:00, rakstot uz e-pastu [email protected].

Informāciju sagatavoja:
Daina Ozoliņa
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67335224
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu