Skip to main content

Ušakovs nedrīkst turpināt vadīt Rīgas domi!

Šodien Rīgas domes ārkārtas sēdē VIENOTĪBAS un Nacionālās apvienības deputāti pieprasīja izteikt neuzticību Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam.

VIENOTĪBAS frakcijas priekšsēdētāja Sarmīte Ēlerte: „Vadītāju vērtē pēc tā, vai viņš spēj uzņemties atbildību un atbild par savu rīcību. Kopš pagājušā gada novembra Ušakovs ir nodemonstrējis, ka nespēj nedz vienu, nedz otru. Ušakova tiešā pārziņā ir Rīgas pilsētas būvvalde. Tā ir tieši atbildīga par būvniecības procesa uzraudzību Rīgā. Tieši Rīgā būvvalde pieļāva, ka uz Maxima lielveikala jumta tiek ierīkots būvlaukums, traģiskās sekas mēs visi redzam. Ne reizi objektā neieradās būvinspektors. Taču arī kopš traģēdijas nav nekas darīts, lai uzlabotu būvvaldes darbu. Ušakovs turpina aizstāvēt būvvaldes vadībā ģeogrāfu Ingusu Vircavu. Tāpat Rīgas kungi ir noraidījuši VIENOTĪBAS piedāvājumu palielināt finansējumu būvvaldei.

Ušakovs ir tieši atbildīgs arī par 213 tūkstošiem nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu, solot tādus labumus Rīdzinieku kartes saņēmējiem, kuri neeksistēja. Rīgas domes valdošā koalīcija atkārtoti ir pieņēmusi Latvijas iedzīvotājus šķeļošus un diskriminējošus noteikumus. VARAM tos ir noraidījusi, Saeima ir pieņēmusi likuma grozījumus, taču Ušakovs vērienīgā reklāmas kampaņā muļķoja rīdziniekus, kam Ziemassvētku laiks bija jāpavada garās rindās. Domi jāvada cilvēkam, kurš uzņemas atbildību un kurš atbild par savu rīcību. Ušakovs tāds nav.”

Papildus informācija:
Nils Josts
RD „Vienotības” frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67105864

 

Dalies ar ziņu