Skip to main content

Pabriks: kamēr būsim savas valsts patrioti, tikmēr neviens mūsu robežu nešķērsos

2014.gada 6.maijā Saeimas deputāts Artis Pabriks piedalījās Kuldīgas novada labāko skolēnu apbalvošanas ceremonijā, un aicināja jauniešus būt Latvijas patriotiem:

“Kamēr mēs būsim savas valsts patrioti, tikmēr neviens mūsu valsts robežu nešķērsos. Tiklīdz paradīsies šaubas, tās nospiedīs mūs uz ceļiem.”

Viņš atgādināja, ka Latvijas valsts netapa cilvēkiem “sēžot uz soliņa vai mājās uz dīvāna” un prasot kādam, ko tu man dosi, vai ko tu manā labā izdarīsi:

“Mūsu valsts tapa latviešu tautai organizējoties un pieprasot savu vietu zem šīs debess. Arī Latviešu biedrības namu necēla valdība, bet gan latviešu tauta, latviešu uzņēmēji. Tāpēc novēlu arī jums būt aktīviem gan ekonomiskajā, gan kultūras dzīvē, kā arī nebaidīties iesaistīties politikā. Ja cilvēks cenšas, viņam izdodas! Jums izdosies tāpat ka tiem, kuri šo valsti cēla un tiem, kuri to atjaunoja!”

Vizītes ietvaros Kuldīgā Saeimas deputāts vadīja patriotisma stundas Kuldīgas Centra vidusskolā un V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā, kā arī tikās ar Kuldīgas pensionāru apvienības “Rumbiņa” senioriem.

 
Informāciju sagatavoja:
www.artispabriks.lv

Dalies ar ziņu