Skip to main content

Pabriks pasniedz apbalvojumus Latviešu virsnieku apvienības biedriem

12. novembrī aizsardzības ministrs Artis Pabriks piedalījās Latviešu virsnieku apvienības un A/S "Universālveikals Centrs" rīkotajās Lāčplēša dienai veltītajās svētku pusdienās Rīgas Latviešu biedrības namā.

Tikšanās laikā ministrs pasniedza Aizsardzības ministrijas apbalvojumus Latviešu virsnieku apvienības biedriem atvaļināto virsniekvietniekam Oskaram Baltputnim un atvaļinātajam virsleitnantam Gunāram Kramiņam. Ministrs pateicās a/s "Rimi Latvia" valdes priekšsēdētājam Valdim Turlajam par atbalstu Latviešu virsnieku apvienības darbības nodrošināšanā. „Es uzskatu, ka mums jāgodina ikviens latviešu karavīrs neatkarīgi no uniformas, kurā viņš ar sirdi un dvēseli karojis par Latviju,” uzsvēra A. Pabriks. Viņš akcentēja nepieciešamību veterānu organizāciju sadarbībai ar Zemessardzi un Jaunsardzi, atgādinot, ka šādi tiek veicināts patriotisms un jaunās paaudzes iesaistīšana valstiskās apziņas veidošanā.

Ministrs informēja klātesošos arī par Aizsardzības ministrijas darba aktualitātēm, gatavošanos nākamajā nedēļā notiekošajam NATO Lisabonas samitam un nākamā gada aizsardzības budžeta izstrādi.


Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļa
Tel.: 67335224
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu