Skip to main content

Pabriks saņem atzinības rakstu par drošības industriju stiprināšanu

2014. gada 9. aprīlī Rīgā, Latvijas Drošības un aizsardzības industrijas federācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle pasniedza atzinības rakstu Saeimas deputātam Artim Pabrikam par ieguldījumu drošības industriju apvienošanā un stiprināšanā.

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija tika dibināta 2013. gada 7. martā – laikā, kad Artis Pabriks pildīja aizsardzības ministra pienākumus. Pasniedzot apbalvojumu, E.Egle uzsvēra, ka federācijas dibināšanas laikā saņēmusi lielu atbalstu no Aizsardzības ministrijas un Arta Pabrika personīgi, kas ļāvis organizācijai piesaistīt jaunus biedrus un attīstīties.

“Uzskatu, ka jebkurš naudas ieguldījums Latvijas aizsardzībā ir ieguldījums Latvijas attīstībā, darbavietās, industrijās, inovācijās. Pasaulē mūs neviens negaida, tāpēc sava tirgus daļa mums ir jāizcīna pašiem, un to var izdarīt uzņēmējiem cieši sadarbojoties ar valsti,” uzsvēra A. Pabriks.

Gada laikā federācija ir uzsākusi sadarbību ar Aizsardzības, Iekšlietu un Ārlietu ministriju, iesaistījusies NATO Industrijas padomnieku grupā, dialogā ar Eiropas Aizsardzības aģentūru un citu valstu partneru organizācijām.

Federācijas dibinātāji cer, ka nākotnē pieaugs Latvijas uzņēmumu konkurētspēja nacionālos un starptautiskos drošības un aizsardzības iepirkumos. Tas nodrošinās, ka valstī pieejamie finanšu resursi drošības un aizsardzības funkciju nodrošināšanai paliks Latvijā un daļa tiks atgriezta atpakaļ valsts budžetā.

Papildus informācija:
Inga Saleniece
deputāta palīdze
Tālr.: 26564629
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu