Skip to main content

Šadurskis Alūksnē diskutēs par izglītību un jauniešu iespējām

Piektdien, 11.aprīlī, profesors, Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Kārlis Šadurskis dosies vizītē uz Alūksni, kur piedalīsies novada publiskajā diskusijā „Uzlabosim izglītību. Par kādu naudu?”.

Pēcpusdienā paredzēta tikšanās un diskusija ar Alūksnes bērnu un jaunatnes centra jauniešiem, kurā piedalīsies arī vietējie uzņēmēji. Atsaucoties interesei, K. Šadurskis atbildēs uz jauniešiem aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar iespējām iegūt finansējumu un stipendijas mācībām gan Latvijā, gan ārvalstīs, kādu specialitāti izvēlēties mācību turpināšanai un citiem jautājumiem par izglītības iespējām. Tāpat tiks pārrunāti jauniešiem aktuāli jautājumi, kas saistīti ar iespējām atrast darbu un ko darīt, lai iegūtu pirmo darba pieredzi.

„Skola, izglītība un zinātne ir jomas, kuras redzu kā Latvijas visaugstāko prioritāti. Tādēļ vienmēr pēc iespējas ar prieku atsaucos aicinājumam viesoties skolās un jauniešu centros, lai dalītos savās zināšanās, pieredzē, kā arī smeltos jaunas idejas, tiekoties ar jauniešiem un novada ļaudīm,” saka K. Šadurskis.

Papildus informācija:
Mārtiņš Langrāts
EP deputāta Kārļa Šadurska padomnieks
Tālr.: 29457289
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu