Skip to main content

Papildina Latvijas Stratēģiskās attīstības plānu 2010. – 2013. gadam

Otrdien, 19. jūlijā, Ministru kabineta (MK) sēdē tika apstiprināts Finanšu ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts, kas paredz papildināt Latvijas Stratēģiskās attīstības plānu 2010. – 2013. gadam ar jauniem uzdevumiem un darbības rezultātiem.

Plāns tiek papildināts saskaņā ar Latvijas valdības 2011. gada 9. maija Nodomu vēstuli Starptautiskajam Valūtas fondam un 2011. gada 7. jūnija Papildu Saprašanās memorandu (Saprašanās memoranda ceturtais papildinājums) starp Eiropas Savienību un Latviju.

Uz Latvijas Stratēģiskās attīstības plāna izpildes pamata Starptautiskie aizdevēji lemj par finanšu līdzekļu piešķiršanu Latvijas Republikai, vērtē uzņemto saistību izpildi, veikto pasākumu kvalitāti un savlaicīgumu.

Attīstības plānā ir noteiktas par plāna izpildi atbildīgās un līdzatbildīgās institūcijas, kā arī noteikti informācijas sniegšanas termiņi par plāna īstenošanas gaitu, lai varētu veikt kontroli pār rīcības plānā noteiktajiem uzdevumiem, kuru kvalitatīva ieviešana noteiktajā laikā ir garants starptautisko aizdevuma līdzekļu savlaicīgai saņemšanai.

Detalizētu rīkojuma projektu ar plāna papildinājumiem skatīt šeit.

Informāciju sagatavoja:
LR Finanšu ministrija

 

Dalies ar ziņu