Skip to main content

Par VIENOTĪBA priekšsēdētāju kļūst Solvita Āboltiņa

Šodien, 14. martā, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA priekšsēdētāja pienākumus pārņēmusi apvienības līdzpriekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Paužot pateicību apvienības pirmajam priekšsēdētājam Ģirtam Valdim Kristovskim, Āboltiņa norādīja, ka pirmajā apvienības darba gadā VIENOTĪBA nolikta uz stabiliem pamatiem un plaša ceļa.

„Šobrīd mēs atkal dzīvojam savā valstī, un ir svarīgi, lai cilvēki atkal ticētu, ka valsts un politiķi nav atsķirīgas lietas, ka cilvēki paši ir saimnieki savā valstī. Mums jāvar cilvēkiem dot cerību un ticību tam, ka zinām, kurp vedam savu valstu un tieši mēs to spējam izdarīt,” savā uzrunā pauda Āboltiņa.

„No mums sagaida pārmaiņas valsts attīstībai – nodarbinātības, izglītības sistēmai un sociālās sistēmas ilgtspējai. No mums sagaida spēju pacelt Latviju jaunā attīstības pakāpē. Šis ir grūts uzdevums, un to mēs varam paveikt tikai visi kopā, aicinot līdzi jaunus cilvēkus, kas tic, ka savu valsti mēs veidojam kopā,” norādīja Āboltiņa.

„Mums dots salīdzinoši īss laiks, lai pierādītu politisko partiju apvienību VIENOTĪBA, jo sabiedrība gaida drīzus risinājumus,” uzrunājot klātesošos, uzsvēra arī VIENOTĪBA līdzpriekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis. Šobrīd svarīgs ir katra deputāta, katra ministra darbs un veikums. Šis ir ļoti saspringts laiks, jo mūsu izvēlēm ir augsta likme – Latvijas valsts. Tādēļ VIENOTĪBA jāspēj izdarīt pareizās izvēles, jāmainās uz augšu un jāstrādā visu labā. Ja mēs spēsim to paveikt, VIENOTĪBA ir iespējas pieņemties spēkā, pauda Kristovskis.

VIENOTĪBA turpmākajam darbam jābūt vērstam uz ekonomisku un garīgu valsts izaugsmi, kuras pamatā ir laba pārvaldība, personiska atbildība un kolektīvs spēks. VIENOTĪBAI jārīkojas gudri, tālredzīgi un valstiski, savā uzrunā norādīja Kristovskis.

Savukārt apvienības līdzpriekšsēdētājs Aigars Štokenbergs uzsvēra: „politisko partiju apvienībai VIENOTĪBA jāspēj saskatīt to, kas rūp cilvēkiem. Jo plašāks būs mūsu redzesloks, jo labāki būs mūsu panākumi, uzrunājot pasākuma dalībniekus.” Sabiedrība mums uzticēsies, ja spēsim uzstādīt augstus mērķus un rādīt, kā tie sasniedzami, uzsvēra Štokenbergs.

Saskaņā ar apvienības statūtiem, VIENOTĪBA priekšsēdētājs uz viena gada termiņu tiek izvēlēts no apvienības līdzpriekšsēdētāju vidus.

 

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu