Skip to main content

VIENOTĪBAS kausa izcīņa florbolā 2011

12. martā jau ceturto reizi partijas "Jaunais laiks" Saldus jaunieši rīkoja florbola turnīru. Šoreiz tā bija VIENOTĪBA kausa izcīņa florbolā, kas norisinājās Druvas Sporta namā. Kopā turnīrā piedalījās piecas komandas, kas cīnijās par kausiem. Tika apbalvots arī turnīra labākais spēlētājs un labākais vārtsargs.

Komandas bija sabraukušas gan no Saldus, gan Druvas, gan Aizputes. Pirmo vietu izcīnīja Aizputes komanda "F.F.K.Livonija", labākā vārtsarga tituls tika Dāvim Feikneram no VIENOTĪBA komandas, savukārt labākā spēlētāja godalga – Artūram Birzmalim no "Druvas Junioriem".

Skatītāju un organizatoru simpātijas izpelnījās komanda "Jānis un Co" – tās jaunākajam spēlētājam Renāram bija tikai deviņi gadi, bet viņš nemaz nebaidījās stāties pretī lielajiem vīriem no "Livojinas". Renāra kontā arī vieni vārti, viena rezultatīva piespēle un VIENOTĪBA un tiesnešu simpātiju balva.

Turnīrs norisinājās sportiskā gaisotnē un par to lielu paldies Saldus jaunieši saka Edgaram Bērziņam, Zigurdam Zepam, Imantam Lastovskim, kā arī partiju "Jaunais laiks" un "Pilsoniskā savienība" Saldus nodaļām.

 

Dalies ar ziņu