Skip to main content

Par VIENOTĪBAS priekšsēdētāju ievēlēts Piebalgs; domi turpinās vadīt Rozenbergs

Par partijas VIENOTĪBA priekšsēdētāju šodien, 4.jūnijā, notiekošajā ārkārtas kongresā ievēlēts bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs.

Savukārt VIENOTĪBAS domes priekšsēdētāja amatā atkārtoti ievēlēts Cēsu mērs Jānis Rozenbergs, viņa vietniece arī turpmāk būs Linda Medene.

Tāpat VIENOTĪBAS biedri kongresā ievēlējuši arī partijas valdi, kurā turpmāk darbosies Edvards Smiltēns, Kārlis Šadurskis, Solvita Āboltiņa, Arvils Ašeradens, Krišjānis Kariņš, Artis Pabriks, Rihards Kozlovskis, Raimonds Čudars, Jānis Reirs, Hosams Abu Meri, Olafs Pulks, Aigars Rublis, Līvija Plavinska un Karina Korna.

“Latvijai šodien ir jābūt spēcīgai un gudrai valstij. Es neredzu nevienu citu politisko spēku, kurš to spētu nodrošināt, kā vien VIENOTĪBA. Tas ir mans galvenais apsvērums, kandidējot šajā partijai sarežģītajā brīdī valdes priekšsēdētāja vēlēšanās. Mūsu partijas pienākums ir nenogurstoši rūpēties par Latvijas drošību un labklājību,” uzrunājot kongresa delegātus, norādīja Piebalgs.

“Mūsu partijai ir jāatgūst iniciatīva, lai Latvijas politika paliktu uzticīga tām vērtībām, kuras mūs ir vadījušas kopš neatkarības atjaunošanas. Šis nav laiks, kad varam atļauties dreifēt cerībā, ka gan jau mūs iznesīs kaut kur saulainā krastā. Dažādas zemūdens straumes un nākotnes negaisi prasa skaidru līderību – gan partijā, gan valstī kopumā,” uzsvēra Piebalgs.

Tāpat savā uzrunā Piebalgs norādīja, ka VIENOTĪBAI no jauna jāatgūst tiesiskuma partijas reputācija, kas neiecietīgi vēršas pret interešu konfliktiem, pret likuma burta un gara ignorēšanu. Mums ir jāstiprina tieslietu sistēma, kuras darba nepilnības reizēm kavē valsts kopējo attīstību.

Dalies ar ziņu