Skip to main content
Partija VIENOTĪBA uzņem savās rindās Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri

Partija VIENOTĪBA uzņem savās rindās Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri

Partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA valde šodien vienbalsīgi lēmusi uzņemt partijas rindās ilggadīgo Kokneses novada domes priekšsēdētāju Daini Vingri.

Arvils Ašeradens, partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Esmu gandarīts par Daiņa Vingra izvēli pievienoties partijai VIENOTĪBA. Pašvaldību darbā pieredzējušu un sabiedrībā cienītu reģionu politiķu iesaiste ļaus veidot spēcīgas komandas 2021. gada vēlēšanās jauno novadu teritorijās.”

Dainis Vingris, Kokneses novada domes priekšsēdētājs: “Pašvaldībās šis laiks ir pilns izaicinājumu – gan lai atgūtos no koronavīrusa izraisītās krīzes, gan arī lai sagatavotos novadu pārvaldei jaunajā kārtībā pēc novadu reformas. Partijas VIENOTĪBA rindās ir profesionāļi, kas prasmīgi vada kā valsti nacionālā līmenī, tā pašvaldības reģionos, un mana izvēle ir pievienoties konstruktīvam darbam iedzīvotāju labā.”

Kopš gada sākuma partija VIENOTĪBA savās rindās uzņēmusi gandrīz 30 jaunus biedrus, organizācijas biedru kopskaits tuvojas 2200 cilvēkiem.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopā veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu