Skip to main content

Partijas VIENOTĪBA aicinājums Latvijas sabiedrībai

Politiskā sadrumstalotība un ķīviņi, ko līdz šim esam uzlūkojuši kā neiztrūkstošu un diemžēl arī nenovēršamu Latvijas politiskās vides elementu, priekšvēlēšanu gaisotnē pāraug klajos melos, agresīvā propagandā un politiskās manipulācijās ar sabiedrību. Šāda akla dzīšanās pēc sava politiskā kapitāla kļūst par draudu mūsu nacionālajai drošībai.

Ukrainas notikumi mums visiem māca būt vienotiem un neļauties provokācijām, jo valsts iekšējo vājumu var efektīvi izmantot ārēji pretinieki.

Tie politiķi, kas šobrīd sabiedrību aicina uz protestiem un piketiem, ne uz brīdi nav aizdomājušies par valsts vai sabiedrības interesēm. Ne mirkli viņi nav vērtējuši to, kā šādas rupjas provokācijas var atsaukties uz mūsu iekšējo stabilitāti un ārējo drošību.

Aiz meliem apvītās kampaņas pret bankas Citadele pārdošanu nopietnam ASV investoram slēpjas gluži citas intereses, kas, visticamāk, finansiāli, un ideoloģiski cieši saistītas ar Krievijas biznesa un politiskajām ambīcijām mūsu valstī un reģionā. Tādēļ aicinām nekļūt par ieroci to politiķu rokās, kuriem Latvijas brīvība ir tukši vārdi, un nepiedalīties Rīgas domes kabatas arodbiedrības priekšvēlēšanu mītiņā svētdien Doma laukumā!

Mēs ļoti labi redzam, kādas metodes politisko konkurentu apkarošanā izmanto arvien grūtāk prognozējamajā kaimiņvalstī Austrumos. Šāda veida politika acīmredzami ir arī “Saskaņas” mērķis, ja tā nāktu pie varas.

Skarbas ir mūsu vēstures mācības, cīnoties par savas valsts neatkarību. Daudz pūļu, cerību un kopīga darba ieguldīts, lai mūsu valsts šodien atrastos Eiropas izaugsmes līderu vidū. Nevienam nav tiesību likt mums no sasniegtā atteikties. Nevienam nav tiesību apdraudēt mūsu kopīgos sasniegumus.

Es zinu, ka mūsu sabiedrība ir gudra. Tā spēj kritiski analizēt notikumus, vērtēt gan politiķu vārdus, gan rīcību, izprast cēloņsakarības un neļauties kļūt manipulējama. Nepakļauties provokācijām. Būt atbildīga par Latviju.

Partijas VIENOTĪBA vārdā,
priekšsēdētāja
Solvita Āboltiņa

Dalies ar ziņu