Skip to main content
Partiju VIENOTĪBA turpinās vadīt Arvils Ašeradens

Partiju VIENOTĪBA turpinās vadīt Arvils Ašeradens, par domes priekšsēdētāju ievēlēts Hosams Abu Meri

Sestdien, 31. augustā, partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kārtējā kongresā par partijas vadītāju uz nākamajiem diviem gadiem atkārtoti ievēlēts Arvils Ašeradens. Kongresa delegāti pārvēlējuši partijas domes vadītāju un šie pienākumi uzticēti Hosamam Abu Meri, savukārt viņa vietniece partijas domes darbā būs Agnese Zagurilo.

Arvils Ašeradens, partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Jaunajā pilnvaru termiņā mans uzdevums ir arvien nostiprināt VIENOTĪBAS vietu Latvijas politikā. Vēlētāju atbalsts partiju apvienībai JAUNĀ VIENOTĪBA, kurā mums ir spēcīgi reģionālie partneri, nostiprinās un mūsu stratēģiskais uzdevums ir sasniegt izcilus rezultātus 2021. gada pašvaldību vēlēšanās, īpaši Rīgā. Tikpat svarīga ir paaudžu maiņa partijā VIENOTĪBA – lai realizētu mūsu politiskos mērķus, nepieciešami cilvēki, kuri tās īsteno. VIENOTĪBA uzkrājusi daudz zināšanu un prasmju, ko nodot nākotnes Latvijas veidotājiem. Tāpēc viens no svarīgākajiem uzdevumiem tuvākajos gados ir uzrunāt tieši jaunus, sabiedriski aktīvus cilvēkus iesaistīties partijā.”

Hosams Abu Meri, partijas VIENOTĪBA domes priekšsēdētājs: “Esmu komandas cilvēks un mana pārliecība ir, ka tikai esot kopā varam būt stipri un jaudīgi. Partijas dome ir mūsu politisko ideju kalve un es strādāšu tā, lai katrs biedrs justos vajadzīgs un patiešām piederīgs VIENOTĪBAI. Domes vadītāja amatā apņemos stiprināt partiju un strādāt, lai dome būtu tribīne visiem biedriem.”

Kongresā tika pārvēlēta partijas VIENOTĪBA valde, kurā nākamos divus gadus strādās Raimonds Čudars, Edgars Ikstens, Edmunds Jurēvics, Krišjānis Kariņš, Vilnis Ķirsis, Ainars Latkovskis, Olafs Pulks, Jānis Reirs, Edgars Rinkēvičs, Uģis Rotbergs, Jānis Rozenbergs, Kārlis Šadurskis, Elīna Ieva Smule, Inese Vaidere.

Partijas biedri ievēlējuši arī jaunu revīzijas komisiju, kurā darbosies Roberts Jurķis, Jānis Lazdāns, Gatis Puriņš, Dina Romanovska, Māris Rudaus-Rudovskis, Ansis Saliņš, Jānis Upenieks, Ilze Vergina, Jānis Zariņš.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopā veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
[email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu