Skip to main content
JAUNĀ VIENOTĪBA iesniegs 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstu

Pašlabuma meklētāju laikam Latvijas politikā ir jābeidzas

Ņemot vērā, ka Artis Pabriks jau pēdējos divus gadus ir aicinājis VIENOTĪBU apvienoties ar Edgara Jaunupa partiju, kas nav guvis atbalstu VIENOTĪBAS biedru rindās, partijas VIENOTĪBA valdei viņa politiskais paziņojums par politiskās piederības maiņu nav pārsteigums.

“Artis Pabriks partijas darbā nav aktīvi iesaistījies vairāk nekā divus gadus – viņa vienīgā iniciatīva ir bijusi pirms vēlēšanām apvienoties ar Edgara Jaunupa veidoto politisko projektu, kas partijā kopumā un valdē neguva atbalstu. Mēs uzskatām, ka ar netīru naudu nevar taisīt tīru politiku. Līdz ar to Pabrika aiziešana no partijas nav pārsteigums. Tāpat uzskatām, ka pašlabuma meklētāju laikam Latvijas politikā ir jābeidzas, un galavārdu par to noteikti pateiks vēlētāji,” uzsver Arvils Ašeradens VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs.

A.Ašeradens norāda, ka ilgtermiņā cienījams ir tas politiķis, kurš strādā un aizstāv savas partijas pārstāvētās idejas un vērtības kā partijas ziedu laikos, tā pārmaiņu periodā. VIENOTĪBĀ pārmaiņu process ir neatgriezenisks, partija kopā ar stabiliem reģionālajiem partneriem apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA piedalīsies 13. Saeimas vēlēšanās un strādās, lai iegūtu cienījamu pārstāvību parlamentā. Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Ministru prezidenta amata kandidāts ir Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu