Skip to main content
Pieprasām premjeram skaidrot situāciju ar ministra Auguļa ģimenes auto

Pieprasām premjeram skaidrot situāciju ar ministra Auguļa ģimenes auto

VIENOTĪBA šodien koalīcijas padomes sēdē pieprasīs Ministru prezidentu pārstāvošās Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) skaidrot situāciju ar satiksmes ministru Uldi Auguli, kurš publiski pieķerts mānoties par ģimenes locekļu lietošanā nonākušu automašīnu.

“Publiski izskanējušais situācijas izklāsts par 30 tūkstošu eiro vērtu auto, kas neskaidros apstākļos nodots lietošanā satiksmes ministra Ulda Auguļa ģimenei, kā arī

 

fakts, ka ministrs ir apmaksājis viņam nepiederoša auto apdrošināšanu, rada nopietnus jautājumus par Auguļa rīcības ētiskumu un iespējamiem korupcijas riskiem.

 

Gan pašam ministram, gan Ministru prezidentam ir jākliedē sabiedrības bažas par iespējamiem koruptīviem un slēptiem darījumiem,” uzsver Arvils Ašeradens, VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs.

Gadījumā, ja satiksmes ministra skaidrojums nebūs pārliecinošs un apstiprināsies, ka viņš sabiedrībai par auto ir mānījies, tad VIENOTĪBA pieprasīs Ministru prezidentam nomainīt satiksmes ministra amatā Auguli, līdzīgi kā par melošanu savulaik amatu zaudēja ZZS veselības ministrs Guntis Belēvičs, pauda A.Ašeradens.

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel.nr.: 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu