Skip to main content

Piedalies VIENOTĪBAS kultūras nedēļas aktivitātēs!

No 9.augusta līdz 13.augustam, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA birojā norisināsies Kultūras nedēļa. Tajā skanēs dzeja un dziesmas, spēlēs improvizācijas teātris, dziedās VIENOTĪBAS koris, un visi varēs uzdejot salsu.

Pirmdien, 9. augustā, plkst. 18.00 VIENOTĪBAS biroja apmeklētāji un dzejas cienītāji tiek aicināti uz literāru pasākumu, kura laikā būs iespējams gan lasīt, gan klausīties latviešu dzejnieku darbus. Vakara gaitā ar saviem lasījumiem mūs priecēs jaunais dzejnieks Aigars Jaunkalns un ar savu klātbūtni un vērtējumu mūs pagodinās Laima Muktupāvela.

Otrdien, 10. augustā, plkst. 17.00 VIENOTĪBA kopā ar Ilutu Lāci aicina uz muzikālo vakaru. Biroja apmeklētājiem muzikālajā vakarā no plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00 muzicēs jaunās mākslinieces Gundega Graudiņa un Dita Lāce.

Trešdien, 11. augustā, plkst. 18.00 VIENOTĪBAS biroja apmeklētāji tiek aicināti uz jautru jauno muzikantu „Gapoljeri” priekšnesumu un muzikālo vakaru kopā ar Ievu Akurateri. No plkst. 19.00 norisināsies arī VIENOTĪBAS sanākšana. Diriģenta Edvīna Dziļuma vadībā koris dziedās gan zināmas kora dziesmas, gan arī kora dalībnieka Haralda Puriņa autordziesmu „Vienotībā spēks”.

Ceturtdien, 12. augustā, plkst. 18.00 VIENOTĪBA kopā ar improvizācijas teātri „ImproZoo” aicina uz neatkārtojumu izrādi, kurā līdzdarboties varēs arī klātesošie skatītāji.

VIENOTĪBAS kultūras nedēļu noslēdzot, piektdien, 13. augustā, plkst. 18.30 visi salsas mīļotāji un karstasinīgu deju soļu apgūšanas interesenti tiek aicināti uz salsas vakaru kopā ar „Ritmo de Salsa” un „RV Studio”.

VIENOTĪBAS Kultūras nedēļa norisināsies apvienības birojā Rīgā, K. Barona ielā 3.

Ingūnas Rībenas novēlējums kultūras nedēļas dalībniekiem:

 

Papildu informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu