Skip to main content

VIENOTĪBA opermūzikas svētkos 7. un 8. augustā

Divās dienās izcila programma ar pasaulē atzītu mākslinieku piedalīšanos Opermūzikas svētki Siguldā ir viena no ievērojamākajām Latvijas kultūras gada pērlēm, kas ļauj baudīt lieliskas un pasaules slavenas balsis gan koncertos, gan iemīļotās klasiskajās operetēs.

Vienotība ir gandarīta par iespēju atbalstīt XVIII opermūzikas svētku norisi gleznainajās Siguldas pilsdrupās. Un ir pateicīga par iespēju atrasties Siguldas pilsdrupās koncerta laikā. Svētku laikā būs pieejama Vienotības telts, kur visus koncerta apmeklētājus priecēs mīmi, rādot dažādus priekšnesumus un dāvinot opermūzikas svētku programmas. Pie telts būs sastopami arī Vienotības deputātu kandidāti, kas labprāt atbildēs uz visiem interesentu jautājumiem.

Šie svētki nekad nebūtu, ja nebūtu cilvēku, kuri tic un mīl to, ko dara. Tāds ir Vienotības biedrs Modris Jaunups, kurš jau 12. gadu aktīvi piedalās šo svētku organizēšanā kā tehniskais direktors. Tāds ir arī svētku organizators Dainis Kalns, kurš ar savu uzņēmību un neatlaidību ir pierādījis, ka viss ir iespējams. Pateicoties viņa nesavtīgajam darbam, ik gadu Latvijā ir iespējams sastapt pasaules līmeņa vienreizējas opermūzikas zvaigznes, būt klātesošiem nozīmīgā kultūras dzīves notikumā un baudīt vienreizēju atmosfēru senatnīgajās Siguldas pilsdrupās.

 

Dalies ar ziņu