Skip to main content

Veiksmīgi norisinājušās pirmās VIENOTĪBAS Sporta spēles

7. – 8. augustā Padures pagasta kempingā “Nabīte” norisinājās pirmās politisko partiju apvienības VIENOTĪBA sporta spēles, kuras saviem trīs partiju biedriem bija noorganizējuši VIENOTĪBAS jaunieši.

Spēles iesākās ar kopīgu valsts himnas dziedāšanu, VIENOTĪBAS karoga uzvilkšanu mastā un pirmo basketbola soda metienu, kuru precīzi iemeta ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Kopā četrsimts visu trīs partiju biedri, tai skaitā VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis un līdzpriekšsēdētāji Solvita Āboltiņa, un Aigars Štokenbergs, pavadīja dienu, spēlējot komandu sporta veidus strītbolu, minifutbolu un volejbolu, kā arī piedalījās mazāk nopietnos individuālajos sporta veidos – Olas lidināšanā, Porfeļa mešanā uz Saeimu un Iemešanā ķeksim. Prieks bija arī par to, ka kungiem bija iespēja uzspēlēt Zolīti un šahu. Dienas beigās saskaitot punktus, Vienotības ceļojošo kausu izcīnīja Mārupes komanda, kas bija arī viena no kuplākajām dalībniecēm.

“Divu mēnešu garumā organizēt Sporta spēles nebija viegli, bet galu galā ir gandarījuma sajūta par izdarīto un par to, ka tik daudz dalīnieku nāca klāt un teica, cik pasākums ir izdevies. Šī bija lieliska iespēja pirms kampaņas sākuma visiem kopā atpūsties un gūt pozitīvas emocijas, lai pēdējos divus mēnešus strādātu un 2.oktobrī varētu roku uz sirds liekot teikt, ka kampaņā esam izdarījuši visu, ko varējām, lai Latvijā beidzot tiktu ieviesta savādāka – godīga politika,” saka viena no Sporta spēļu koordinatorēm Kristīne Laure.

 Dalies ar ziņu