Skip to main content

„Pilsoniskā savienība” izvirza savus pārstāvjus VIENOTĪBAS valdē

Partijas Pilsoniskā savienība (PS) valde 11.martā savā sēdē izvirzīja pārstāvjus partiju apvienības VIENOTĪBA valdei. PS šajā valdē pārstāvēs partijas valdes priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis, PS valdes loceklis un Saeimas deputāts Kārlis Šadurskis, PS valdes loceklis Didzis Konuševskis, PS vēlēšanu kampaņas vadītājs Arvils Ašeradens un PS valdes loceklis Rolands Irklis.

Kā jau ziņots, apvienību veidojošās partijas Pilsoniskā savienība, Jaunais laiks un Sabiedrība citai politikai tika vienojušās, ka VIENOTĪBAS valde sastāvēs no trim līdzpriekšsēdētājiem, kas ir partiju valžu priekšsēdētāji un partiju valžu deleģētiem pārstāvjiem.

VIENOTĪBAS valde būs tiesīgi apstiprināt vēlēšanu kandidātu sarakstus Saeimas, Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanām. Tāpat valdes kompetencē būs lēmuma pieņemšana par apvienības dalību valdībā. Valdes priekšsēdētājs uz viena gada pilnvaru termiņu tiks apstiprināts no līdzpriekšsēdētāju vidus, katru nākamo termiņu ievēlot pārstāvi no citas apvienību veidojošās partijas.

 

 

Dalies ar ziņu