Skip to main content

„Pilsoniskās savienības” aicina “vīzu tirdzniecības likuma” grozījumus izvērtēt Nacionālās drošības padomē

Partijas Pilsoniskā savienība (PS) valde aicina Valsts prezidentu Valdi Zatleru sasaukt Nacionālās drošības padomi un tajā izvērtēt Saeimas pieņemtos grozījumus Imigrācijas likumā.

PS uzskata, ka šie grozījumi var pavērt durvis valsts drošību apdraudošu personu iekļūšanai valstī. Prezidentam un viņa vadītajai Nacionālajai drošības padomei ir rūpīgi jāizvērtē visi iespējamie riski un apdraudējumi un jāuzņemas līdzatbildība par šī lēmuma sekām.

PS valdes priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis vērš prezidenta uzmanību uz valsts drošības iestāžu ekspertu paustajām bažām un prognozēm, kā mainīsies situācija pēc Imigrācijas likuma jauno grozījumu stāšanās spēkā.

„Ir apdomīgi jāsamēro Latvijas drošības intereses un vieglas peļņas tīkotāju vēlmi saglābt agrāk nekustamajos īpašumos neveiksmīgi investētus līdzekļus. Ir nepieņemami šādu mērķu dēļ ievērojami pazemināt valsts drošību. Uzturēšanās atļauju tirgošana Latvijā nav tikai Krievijas, bet arī daudzu vēl nestabilāku reģionu un vai pat teroristisku organizāciju interesēs,” norāda Kristovskis.

 

Dalies ar ziņu