Skip to main content

„Pilsoniskās savienības“ valdes paziņojums

Partijas „Pilsoniskā savienība” (PS) valde 4. novembra vakarā savā sēdē izskatīja jautājumu par publikāciju interneta saitē pietiek.com (arī pietiek.lv) un norāda, ka nepārprotami ir redzams, ka PS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis jau pirms gada partijas biedru sarakstē ir aizrādījis uz partijas nostājai neatbilstošiem Aivara Sluča izteikumiem e-pasta vēstulē 2009. gada 15. oktobrī.

Valde uzsver, ka Kristovskis nekad nav vērtējis cilvēkus pēc nacionālās piederības un ar cieņu un toleranci vienmēr izturējies pret visu tautību cilvēkiem. PS valde uzdeva partijas Ētikas komisijai izskatīt un vērtēt A. Sluča izteikumu būtību, kas Pilsoniskajai savienībai nav pieņemami. PS valde kategoriski nosoda jebkādus nacionālo piederību aizskarošus izteikumus. Partijai tie nav pieņemamu, kā jau tas norādīts PS Ētikas kodeksā.

PS valde atkārtoti uzsver, ka nekavējoties – jau tajā pašā dienā, pagājušā gada 15. oktobrī, atbildot uz Aivara Sluča izteikumiem biedru sarakstē, Ģ. V. Kristovskis rakstīja: „Ir žēl, ka nepārdomāti izteicieni, e-pasta līmeņa varonība, paņem mūsu enerģiju. Histērija arī šeit nepalīdz. Atkal aicinu saglabāt veselo saprātu un neapkarot vienam otru šajos jautājumos, kam nav tieša sakara ir mūsu programmu un mērķiem.”

 

Informāciju sagatavoja:
„Pilsoniskās savienības” preses sekretāre
Dace Balode
[email protected]
Tālr.: 29289491

Dalies ar ziņu